15 Şubat 2021

Webde Sohbet

ile SohbetAski

Webde Sohbet, Bir Webde Sohbete Başlamanın En iyi Yolları

Utangaç bir insan olmak, şahsen bir konuşma başlatmak istediğinizde yardımcı olmaz ve kesinlikle çevrimiçi olarak da yardımcı olmaz. Ancak, endişelenmenize gerek yok. Bir konuşmayı başlatmak ilk başta zor olabilir, ancak sonunda daha iyi duruma gelirsiniz. Becerilerinizi geliştirene kadar, size bir webde sohbetinde sohbete başlamanıza yardımcı olacak kolay yöntemler göstereceğiz.

Standart Mesajları Unut, Sohbetler çok kalabalık yerlerdir, ister inan ister inanma, bu yüzden birisiyle konuşmaya çalışan tek kişi sizseniz, muhtemelen yanılıyorsunuz. Söylemek gerekirse, konuşmak istediğiniz kız / oğlanın dikkatini çekmek için oyununuzu hızlandırmalısınız. Tüm standart mesajları unut. Eğer bir kızsan, çocukla bazı toplama hatları dene. Genellikle toplama hatlarını kullanan çocuklar, bu yüzden kesinlikle dikkatini çekecek. Öte yandan, eğer bir erkek iseniz mesajları mümkün olduğunca kişiselleştirmeye çalışın.

Kişisel Sorular sorun ve soru sormaya çalış
Şimdi ilk hareketi siz yaptınız, konuşmaları sürdürmenin zamanı geldi. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı sever, bu yüzden mümkün olduğu kadar çok soru sormaya çalışın. Tek kelime yanıtı olan sorulardan kaçının ve diğerlerine yol açan soruları sormaya çalışın. Bazı eğlenceli sorular düşünün, ikiniz de harika zaman geçirebilirsiniz!

Bilgiyi Akıllıca Kullanın
Bilgi Kullanımı Çoğu insanın profilleri hakkında kısa açıklamaları vardır. Bu size çok yardımcı olabilir, bu yüzden bilgiyi akıllıca kullanın. Çoğu erkek bir kıza görünüşüyle ​​ilgili iltifat verirken, sahip olduğunuz bilgilerle, aslında ilgisini çeken bir şey hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz ve kesinlikle cevap verecektir. Aynı tavsiye, oradaki tüm kızlara da geçerli!

Eğlenceli ol
Herkes komik birini sever. Birini güldürebiliyorsanız, kesinlikle ilgilenecek ve konuşmaya devam edecektir. İlk mesajınızı, ikinizde de ortak olduğunu fark ettiğiniz bir şey hakkında şaka yaparak başlatmaya çalışın. Ancak dikkatli olun ve çok sevimsiz olmaktan kaçının. Ne dediklerini biliyorsunuz:  “Onu güldürebiliyorsanız, her şeyi yapmasını sağlayabilirsiniz”, bu yüzden  “silahı” akıllıca kullanın.

Diğer Kişiye İltifat
Diğer Kişiye Övgü, Herkes iltifatları sever, bu yüzden bir kişiyle sohbete başlamayı başarırsanız çok iyi olur. Ancak aşırıya kaçmayı denemeyin, basit ve doğal tutun, aksi takdirde diğer kişi yalan söylediğinizi düşünecektir. Yukarıdaki tüm ipuçları kesinlikle devam edecek bir sohbete başlamanıza yardımcı olacaktır. Bize inanmıyor musun? Onları hemen ile test edin ve çalışıp çalışmadıklarını bize bildirin.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0