14 Mayıs 2021

Telegram Yenilenen Sesli Sohbet Özelliği

ile SohbetAski

Telegram yenilenen sesli sohbet özelliğiyle Clubhouse’a rakibi olacak gözüküyor.

Bu özelliği ile tüm kullanıcılara kolaylık sağlayarak birbirleriyle sesli sohbet özelliğini kullanmada büyük bir avantaj sağlayacak.

Sesli Sohbet 2.0 ile birlikte Telegram, sesli sohbetlere milyonlarca kullanıcının katılmasına izin veriyor. Sesli Sohbet özelliği kanallar ve herkese açık gruplar için sayısız miktarda kişiyi destekliyor. Bu açıdan bakıldığında yeni özellik, Clubhouse’a benzerlik gösteriyor.

Clubhouse hala iOS platformuna özel ve sadece davet usulü çalışan bir uygulama olarak kalmaya devam ederken, Telegram Sesli Sohbet 2.0 ise genel kullanıma açılmış durumda. Yani isteyen her Telegram kullanıcısı bu yenilikten faydalanabilir.

En son Telegram güncellemesi, sesli sohbetlerle ilgisi olmayan birkaç özellik getiriyor. İstenmeyen bir durumda gönderilen mesajlar, gerçekten gönderilmeden önce iptal edilebilir. Ayrıca uzun bir sesli mesajı dinlemeyi bıraktığınızda baştan başlamanız gerekmez. Bunlara ek olarak Android sohbet kullanıcıları, listedeki bir sohbette sola kaydırırken hangi eylemi gerçekleştireceklerini seçmelerine olanak tanıyan bir yenilik de görüyor.

alıntı

telegram grupları+18 katılma, Telegram sevgili bulma Grupları, Telegram cinsel sohbet grupları, Telegram ankara sohbet grupları, Telegram sohbet grupları Kızlı Erkekli, Telegram Sohbet Grupları 2021, Telegram arkadaş bulma, Telegram Flört Grupları, mobilsohbette, mobilsohbetde, sohbethatlaritr, sohbetloji, guzellersohbet, sohbetb, sohbetciyim, macsohbet, mobiloda, cicisohbet, sohbetinyeri, dullarsohbet, mixsohbet, morsohbet, kitapsohbet, sohbetlobi, sohbetsehri, soylesohbet.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0