21 Şubat 2021

Sohbet Ederken Hatalardan Sakının

ile SohbetAski

Sohbet Sitelerinde Kaçınmanız Gereken Hataları, Sohbet Ederken Hatalardan Sakının.

Bazıları için, tanışma uygulamaları kendilerini tanıtmak için en iyi yerdir. Sohbet Odaları Çıplak gövde aşaması, öz değerlendirme. Diğerleri için büyük aşkı bulmak için gerçek bir şans. Sohbet Odalarınız ile dürüst niyetler peşinde koşan yedi şahsın vakti geldi.

Kötü sohbet mesajlaşma

Hiç şüphesiz çekici olmayan bedeninizi, yeteneklerinizi ve fiziksel araçlarınızı, arzunuzun tanımlarını feda etmeyin. Gerçekten şimdi zor olsa bile hayalinizdeki kadın ve çocuklar hakkında konuşmaya bile başlamayın. Bu çoğu insanı korkutuyor. Yazım hatalarından kaçının.

Monologlardan kaçının, her zaman kendiniz hakkında konuşma. Rakibinize çok sık yazmayın. Aktif olmak için çok sık olmamak önemlidir. İhtiyacın varmış gibi gelmene gerek yok. Sadece ilk sohbete başlamadan önce o kişinin profilini gör. Bir kızın dikkatini çekmek, yüz yüze konuşmalar. Belki komik ve çekici olmayı başarırsın.

Gerçekten insana ilgi duyuyor musun? Güzel! O zaman birkaç günden fazla harcamamanız iyi olur. İlk gerçek toplantıyı ne kadar uzun süre ertelerseniz, mesajlarınızdan birinin yanlış gitme riski o kadar artar.

Resimlerin poz fotoğraflarının aynanın önünde durmasına izin verin (ister erkek ister kadın olsun). İyi tanıdığınız otantik fotoğraflar önemlidir! Aşırı sarhoş olduğunuz fotoğraf yok. Grup tuzağı: Fotoğrafta ve üst üste beş adam üst! Çoğu kullanıcı burada tahmin etmiyor

Uygulamayı yalnızca zamanınız olduğunda kullanın Bunu bilen yok mu: Sohbet sırasında ani duraklamalar. Bu molalar can sıkıcıdır, hatta bazen rahatsız edici veya inciticidir. Yarım gün bir mesaja cevap vermiyor, hoş görünmüyor, fakat ilgisiz görünüyor. Bu nedenle en iyi Sohbet odalarınız. İşten sonra sinema vb.

Zamanlama her şeydir!

Akşamları, kullanıcıların çoğu cevap verir, Sohbet odalarınız, örneğin, Pazar günleri maç almak için en başarılı gündür.

Rahat konum

Biraz şansla, gizemli, eğitimli, ancak biraz sivri ve komik meslektaşı ile bir toplantı yaptınız. Randevunuz yerinizi belirlesin çünkü o kişi orada kendini rahat hissediyor. Mobil Sohbet, Tarihinizin de canlı olduğundan emin olmadığınız sürece, hepinizin bildiği bilinen sahne gölgelerinden kaçınmalısınız.

Bir sonraki maç gelecek Sohbet odalarınız Chat Sitesi harika yanı, yeni çapkın insanların tükenmez bir kaynağı olması yani sizin için devam ediyor. Bardan eve tek başınıza giderseniz, uykuya dalmadan önce tekrar giriş yapabilir ve bir eşleşme dolandırıcılık güveninizi geri getirene kadar göz kırpa bilirsiniz. Ya da bir flört mesajında ​​kendini tekrar bulabilirsin, çünkü akşamları bir barda bıkmış durumdaydın.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0