21 Şubat 2021

Omegle Benzeri Siteler

ile SohbetAski

Omegle Benzeri Siteler Arayanlar Arkadaşlar İçin Alternatif Öneriler

Günümüzde internet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte net ortamında oldukça başarılı farklı chat yazılımlarıyla karşılaşmaktayız. Özellikle son yıllarda omegla ya omegle de diyerek de arama motorlarında arama yapılmaktadır. Bir çok insanın chat aşkı armakta ve sanal ortamlarda yabancı insanlarla sohbet etmek istemektedir.

Omegle, kullanıcılarına üyelik gerektirmeksizin internet üzerinde yabancılarla sohbet etme olanağı tanıyan bir internet sitesidir. 2009 yılında 18 yaşındaki Leif K-Brooks tarafından kurulmuştur. Vikipedi

Sunulduğu tarih: 25 Mart 2009
Site türleri: Chat, Sesli sohbet, Videotelefon, Sosyal medya
Sahip: Leif K-Brooks

Bu sayede rastgele arkadaş bulma omegle piyasaya “chat with strangers” slogunu ile çıkmış ve dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Web sitesi anonim yazılımı veya webchat sayesinde kişilerinin karşılıklı görüntüşü chat yapmasına vesile olmuştur. İstenmeyen kişileri +18 ve istenmeyen görüntüleri omegle’nin gelişmiş sistemi doğrultusunda önüne geçilmektedir.

Sitelere girebilmek için +18 yaşından büyük olmak gerekiyor.

Alternatif omegle tarzı siteler; Lesbians Chaturbate, Tinychat, Chatrandom, Chatroulette, Gayconnect, Chatspin, Bazoocam, Cam4, Shagle, Dirtyroulette.

Omegla ilgili yapılan araştırmalar; Omegle TV Omegla Chat Görüntülü Sohbet Ome TV, Omegle TV Omegla Chat Görüntülü Sohbet Ome TV Canlı Sohbet, Ome TV Omegle Görüntülü Sohbet Sitesi Omegla Chat, omegla chat mobil görüntülü, omegla sohbet , chat rulet nedir ? ome tv benzeri siteler, omegla mobil, chatki, chat alternative, omegle tarzı siteler, omegle benzeri siteler türkiye, yabancı görüntülü chat, ome tv ban kaldırma, azar görüntülü sohbet.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0