15 Şubat 2021

Mirc Script Sohbet

ile SohbetAski

Mirc Script Sohbet Etme Programının Tarihçesi

Kullanmış olduğumuz mIRC programının da bir süreç tarihçesi var ve bu tarihçeyi sizler için paylaşıyoruz. Sizlere kalifiye bir ortamda sohbet etme olanağı surduğumuz programımız mIRC Chat programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC(Internet Relay Chat) sunucularına bağlanıp muhabbet etmeyi gerçekleştiren bir iradeci programdır.

Mirc Script ilk Yapan Kişi Kimdir? Sorusuna yanıt: Khaled Mardam-Bey doğrulusunda geliştirilmiştir.

Ek olarak, mIRC profesyonel kullanıcıların içine kod ilave etmek suretiyle durumu hazırdaki komutları henüz basit bir sekilde yorumlayıp başka kullananlara sunma olanağı vermekte ve dilenen komutları menü durumuna getirerek (scripting) programı henüz kullanılabilir duruma oluşturmaktadır.

Açılımı: (M)ardam Khaled Bey (I)nternet (R)elay (C)hat’tir.

IRC sunucularına bağlanmak içersinde kimi programlara lüzumbulunmak tadır.

Bunlardan en tanınmış olanı mIRC’tir, ve mIRC üstünden ferah Sohbet edebilir ve üstünde farklılıklar yapabilir.

mIRC Script’ler mIRC kodlama yöntemi ile yazılmış toplu durumdaki dosyalardır.

Script’lerin yazılma nedenleri defa değişik olabilir.

mIRC Script’in esas emeli, Khaled Mardam-Bey’in yapan bulunduğu mIRC’i kullanırken, komutlarla uğraşmadan, menüler yardımı ile, kullanmayı sağlamaktır.

Bu hususta çoğu görüş ileri sürülebilir.

Bugün, çoğu sosyal paylaşım sitelerinin mIRC mantığının önüne geçtiği düşünülse de, mIRC asla bitmeyecek bir etkileşim aracıdır.

Gizemliliğe olan alaka, bulguların henüz güvenilir saklanabilmesi, istiklal gibi sebepler mIRC’in artıları olarak düşünülebilir.

mIRC Script coder’leri, mIRC’in görüntüsünü değiştirmek suretiyle programı kişisel hale getirebilir ya da mIRC’e herhangi bir bölgede otomatik işlemler yaptırmak içersin de bu programlamadan yararlanabilirler.

Bay Bayanların Sohbet Etme Siteleri

Merhaba dostlar, aşağı yukarı tüm bayanlar bundan sonra internette arkadaşları bayanlarla Sohbet etmek, zevkli anlar geçirmek ister. Tabi bunun içerisinde sizlerden kimi siteler ücret talep etmektedir. Bayan arkadaşlarınızla sohbet etmek içerisinde bir ücret ödemek sizlerinde tuhafına gidebilir. Tabi bu bitek sizin içerisinde değil herkesin zoruna gidebilir.

Bay Bayanların Sohbet Etme Siteleri Sitesi, Biz sizler içersin de tamamı ile para ödemeden bayan arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir Kadınların Sohbet Sitesi kurmuş bulunuyoruz. Bayanlarla Sohbet etmek içerisinde ücret ödemenize yada ek bir azalık yapmanıza lüzum yoktur. Üstelik sohbetin yanında henüz değişik alternatiflerde buyruğunu yer almakta. Kısaca Bay Bayanların Sohbet Sitesi ile tek düze geride bıraktığımız zamanlarınızı henüz hareketli geçirmeye de başlayabilirsiniz. Nasıl insanlar ile tanışmak dilerseniz isteyin tanışabilecek ve Bay Bayanların Sohbet Sitesi ortamlarından da en iyi şekilde istifade edebileceksiniz. Bayanların yer almış bulunduğu Muhabbet platformunda derhal sizlerde yerinizi almaya başlayabilir ve sohbetlerinizi edebilirsiniz.

Bayan Çet Kanalları Siteleri vasıtasıyla Sohbet etmek oldukça basit ve eğlenceli olmaktadır. Sizlerde dilediğiniz sohbetlerinizi herhangi bir mesele yaşamadan yapabileceksiniz. Bayanlarla henüz yakından tanışmak ve hoş sohbetler geçirmek Chat kanalımızda sohbet etmek oldukça basittir. Aynı vakitte dilerseniz de görünümlü bir şekilde sohbetlerinizi sürdürebilir ve konuştuğunuz kişileri de işlek bir şekilde görüşmeye başlayabilirsiniz. Hayatınıza renk kata bilirsiniz. Bütün bayan arkadaşlarımızı sınırsız sohbet etmeye bekleriz. Hoş Sohbetleriniz olması dileğiyle.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0