9 Aralık 2020

Mavra Sohbet

ile SohbetAski

Mavra Sohbet

Merhaba arkadaşlar 2020 yılı bizler için oldukça zor bir yıl oldu. Özellikle ilk Çin de ortaya çıkan korona virüs bulaşıcı hastalık hızlıca yayılıp tüm dünyanın her bir yanına insandan insana birbirine temas ile geçen covid-19 bulaşıcı hastalık corona virüs tehdit altına almıştır. Koronavirüs salgını insanlar arasında temas ile hızlıca yayılarak insanların covid 19 testi yaparak çıkan sonuç pozitif olduğunda corona virüsün var olduğunun göstergesiydi. Negatif çıkması da tam tersi korona virüsün çıkmamasıdır. Koronalı olan ve temasta bulunduğu kişilerle 14 günlük bir zorunlu ev karantinasına alınarak gözetim altına alınmaktadır.

İnsanların bu zorlu günlerinde ve ev karantinasın da bulunan yaşlısı ve gençlerimizin bir yere çıkamaması ve canları sıkılmaması için kolayca girebilecekleri mavra sohbet odalarını açmış bulunmaktayız. Mobil ve web den girebileceğiniz mavra sohbet sitesi adresimize her zaman girip yapabilirsiniz ve bu zorlu süreçte sohbet edebilecek chat yapabilecek uyumlu arkadaşlar edinebilirsiniz.

Site içi aramalar; En kalabalık irc serverları 2019, Heyecan Sohbet, Chat kanalları, İrc Siteleri, Gel oyun Sohbet, Chat Mobil.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0