13 Şubat 2021

Güvenli Güvenilir Sohbetler

ile SohbetAski

Güvenli Güvenilir Sohbetler

Güvenli Sohbetin Kuralları Nelerdir ve Nasıl Yapılmalıdır?

Şimdi, özellikle zaten harika bir online arkadaşlık profili bulma oluşturduysanız , bir kızla Çevrimiçi Sohbet etmekten korktuğunuzu biliyoruz . Ancak, güvenliğinizi de dikkatlice değerlendirdiğiniz den emin olmanız gerekir. İstediğiniz son şey, size zarar vermeyi amaçlayan birine kimliğinizi vermek. Bu yüzden bir sohbet odası kullanırken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken birkaç ipucu ve kural hazırladık.

Bunu akılda tutarak, kimliğinizin ve bilgilerinizin korunduğundan emin olmanız için her bir önlemin alındığından emin olmanın kendi sorumluluğunuz olduğunu belirtmek isteriz. Güvenli bir sohbet platformu sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için her şeyi yapıp yapmaya devam edersek de, ulaşamayacağımız bazı şeyler var. Bu söylenirken, size bahsettiğimiz kurallara devam edelim.

Kimliğinizi Korumak
Bu dikkate almanız gereken ilk ve en önemli kuraldır. Konuştuğunuz kişinin güvenilir olabileceğinden % 100 emin olmadan önce, hiçbir koşulda ona gerçek ve gerçek kişisel bilgiler vermemelisiniz. İlk adınızı kullanabilirsiniz, ancak bu mutlak sınır olmalıdır. Bunun ötesindeki her şey tehlike bölgesini sınırlıyor.

Güvenilir bir Sohbet Odası bulun
Sohbet olarak, her şeyin en yüksek endüstri standartlarına göre halledildiğin den emin oluyoruz . Sistemimiz korumalı fakat sahte profilleme hakkında hiçbir şey yapamıyoruz. Bunu akılda tutarak, güvende olma ve bilgilerinizi koruma sorumluluğu tamamen size aittir. Bizim bölümümüz kesinlikle rahatlıkla yapılıyor.

Her zaman aklında bir şey var
Sürekli dikkatli ol. İnternette güvende kalmanın anahtarı budur. İnsanlar sana yalan söyleyebilir. Söyledikleri kişi olmayabilirler ve bunu hesaba katmanız gerekir. Aylardır aynı kişiyle konuşsanız bile, bir keresinde birisi hesabını hack etmiş ve bunu avantajına almış olabilir. Her şeyin mükemmel bir şekilde halledilmesini sağlamak için bir çeşit tanımlama yöntemine sahip olduğunuzdan emin olun.

Korumanı hayal kırıklığına uğratma
Hiçbir koşulda aşırı rahat olmamalısınız ve internette gizlenen tehlikelerin olduğunu unutmamalısınız. Bu sizin düşündüğünüz gibi güvenli bir bölge değil hesaba katmanız gereken tehlikeler var. Bu yüzden fazla rahat olmadığından emin ol.

Güvenliği Ayarla
Tabii ki, konu söz konusu olduğunda bazı önlemler alabilir  en azından bilgisayarınıza kötü amaçlı bir yazılım bulaştırılmadığın dan emin olacak farklı anti-virüs sistemlerinin yanı sıra güvenlik duvarı güvenlik bölgeleri kurabilirsiniz.

Tüm bunlar söylenirken, kendinize en iyi şekilde özen gösterdiğinizden emin olmanız gerekir. Platformumuzun bütünlüğünü ve güvenliğini sağlamak için tarafımızdan mümkün olan her şeyi yapacağız, ancak ulaşamayacağımız bazı şeyler var. Bu yüzden aşırı temkinli ve özellikle koruyucu olmanız gerekiyor. Eğer uygulamanız gereken gerekli koruma miktarını elde etmenize yardımcı olabileceğini düşündüğünüz bir şey varsa. Online olarak aşırı güvenmeyin ve bunun düşündüğünüz kişi olmayabilir. Onunla gerçek bir görüşme yapmadıkça fazla ileri gitmemelisin.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0