15 Şubat 2021

Güvenilir ve Seviyeli Sohbet Siteleri

ile SohbetAski

Güvenilir ve Seviyeli Sohbet Siteleri

Türkiye’nin şehirlerinden illerinden katılan Türk sohbet arkadaşlarımızla ve Dünya’nın bütün ülkelerden katılan Türk veya yabancı Avrupalı Sohbet ve Gurbetçi Göçmen Sohbet sevenleri  tutkunları javasız uygulamasız web üzerinden veya mobil uyumlu sohbet portalı platformumuz da irc sunucumuza girebilirsiniz. Kullanıcılarımız rahatla güvenle girmeleri için SSL Sertifikalı Güvenli Korumamız Web sitemizde aktiftir. Yine sanal Sunucuya girişlerden karantina kanalından ufak bir güvenlik taramasından geçiyorsunuz. Daha sonrası hemen sohbet, oyun, radyo ve bir çok seçeneği bol kanallara aktarılıyorsunuz. İstediğiniz kanalda istediğiniz bayan ve erkek arkadaşlarınızla konuşabilir ve tanışabilirsiniz. Hatta eşinizi dostunuzu güvenli ve seviyeli sohbet kanallarına davet edebilirsiniz. Sohbet odalarımız global kanal ve özel kanal olarak ikiye ayrılmaktadır. Global kanalda büyük kanallar yer almaktadır. Özel kanalları sizler dilediğiniz isimde oda açabilirsiniz ve arkadaşlarınızı davet edip onlara yetki ekleyebiliyorsunuz. Sizde açtığınız founderi Özel Kanal Sahibi oluyorsunuz. Yine Global Kanallar da yetkili olabilirsiniz. Vede sunucu operatörü veya admin veya da helper olabilirsiniz. Global Kanalı sahibi de olabilirsiniz. Yani sunucumuz da bir çok seçenekler mevcuttur. Ücretsiz parasız bedava Sohbet odaların da her daim koruma botları da aktiftir.

Koruma botlarımız sizlerin daha güvenilir daha iyi seviyeli chat yapmanız için odalarda var olmaktadır. Örneğin size birisi argo, küfür veya hakaret ettiği zaman kanaldan veya sunucudan uzaklaştırıyor. Bunun gibi ve daha çok özelliklere sahip olan tam teşekküllü sohbet odalarımız da bayanlarla ve erkeklerle arkadaşlarınızla doyasıya sınırsız SOHBET MUHABBET edebilir CHAT yapabilirsiniz. İsterseniz kayıtsız üyeliksiz üye olmadan sohbet edebilirsiniz isterseniz de kullanıcı adımı kimse kullanmasın diyorsanız kayıt edebilirisiniz ve üstelik rumuzunuzu kayıt etmesi çok kolay ve güvenilir olmaktadır. Güvenilir ve Seviyeli Sohbet Odaları Siteleri Sitesi olan odalarımız da Türkiye’nin en öncelikli gelen sunucularından birtanesidir. Kaliteli, lüks, elit sohbet odalarında chat yapmak hem güvenilir ve seviyelidir.

En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri, en iyi arkadaşlık sitesi 2017, en iyi yabancı arkadaşlık sitesi, en iyi arkadaşlık sitesi forum, en iyi sohbet uygulamaları, en iyi arkadaşlık sitesi hangisi, en iyi chat siteleri ekşi, bedava çöpçatan sitesi gibi aramalara cevap veren sohbet ile gönül rahatlığıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerden bir tık yanınızdadır. Güvenilir ve Seviyeli Sohbet Sitesi olmak üzere sizlere bir çok yeniliklerimizle hizmetiniz de olacağınız. Güvenilir sohbet siteleri, güvenli sohbet sitesi, seviyeli sohbet siteleri, mobil uyumlu sohbet sitesi olarak her daim yanınızdayız.

CANLI SOHBET NASIL OLUR

Canlı Sohbet nasıl olur? Sohbet’in iki türü vardır. Birisi içeriği güzel olan sohbet, diğeri ise içeriği kötü olanıdır. Güzel olan sohbet’in seviyesi ve hedefi güzeldir. Sohbetin adabı helal ve harama dikkat etmektir. Hedefi ise, yardım edici ve karşıdakine iyi fikirler anlatmaktır. Güzel sohbet, güzel arkadaş, güzel çevre demektir. Güzel arkadaştan bizlere zara gelmez bizlere hiçbir zarar vermeyen sözü ve işi ile bizlere faydalı olan kimsedir.

Peki, kötü sohbet nasıl olur? Kötü sohbet, kötü arkadaş ve kötü çevre ile oluşur. Hedefi dünya menfaati ve boş heveslerdir. Bu beraberliğin, hedefi gibi edebi de bozuktur. Kötü sohbet, din ve dünyaya yaramayacak, boş ve kötü konuşmalardan oluşur. O doğruyu bırakıp yanlışa dalmaktır. Yalan, iftira, alay ve dedikodudan zevk almaktır. İnsanların şeref ve namusunu zedeleyecek, kötü işlere özendirecek, güzel şeylerden nefret ettirecek bütün sözler kötü sohbete girer. Bu sohbeti kötü arkadaşlar yapar. Böyle sohbetlerin yapıldığı yerler kötü meclistir. Tövbe edilmezse böyle bir sohbet ve dostluğun sonu hak dünyada birbirine düşman olmak ve ebediyen ağlamaktır.

Güzel sohbet nasıl olur? insanların birbirlerine karşı olan hoşgörü ve mütevazilikleri ile karşılıklı birbirlerini kırmadan, incitmeden, aşağılayıcı duruma düşürmeden, her dertlerine ortak olarak, hayata dair paylaşımlar bulunarak yapılan her türlü sohbettir. Bunun aksine ise kötü sohbet karşısındaki insanın her türlü yaşanmışlığından onların söylemiş olduğu her türlü söylevden kendileri için alay konusu çıkarmak kendi menfaatlerini gözeterek edilen sohbettir.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0