21 Şubat 2021

Global Mekan Sohbetleri

ile SohbetAski

Global Mekan Sohbetleri

Sorunsuz ve rahat bir global sohbet mekanı deneyimi yaşatmaktan gurur duyuyoruz. Çevrimiçi olan sohbet odamız, tüm dünyadaki binlerce kişiyle bağlantı kurmanıza izin verecek kullanıcı dostu bir arayüz den bekleyebileceğiniz her şeyi sunar. Bu, kurmak istediğiniz bir ilişki ya da sadece internetteki yabancılarla konuşarak biraz buharı kapatmak istediğinizden bağımsız olarak, size yardımcı bir çözüm sunmak için buradayız.

Deneyimi mümkün olduğu kadar keyifli hale getirmek için, arayüzü çok fazla zorlamadan, ihtiyacınız olan her şeyi dahil ettiğimize emin olduk. Bunu akılda tutarak, ikon menü fonksiyonlarına ve bilmeniz gereken şeylere hızlıca bir göz atalım.

Cinsiyet filtrasyonu
Menüdeki ilk düğme, erkek veya bayan kullanıcıları görmek isteyip istemediğinizi seçmenize izin verecek. Bu, konuşmak istediğiniz insanları sıralama bildiğinden ve aynı zamanda inanılmaz derecede basit ve kapsamlı olduğu için özellikle kullanışlıdır.

Konum Filtresi
Belirli bir şehir veya ülkeden biriyle global kanalında sohbet etmek istiyorsanız, ikinci düğme bunu yapmanıza izin verecektir. Yakınınızdaki biriyle tanışmak ve muhtemelen bir kahve içmek, hatta daha fazlası için dışarı çıkmak istiyorsanız bu uygundur.

Karıştır
Bu özel işlev, işleri ilgilendirmek için sayfaları karıştıracak. Aynı cinsiyetten bir kişiyle konuşmayı sakıncası yoksa, karışıklık sizin için daha kolay olan şeyleri kolaylaştıracaktır.

Sohbet geçmişi
Diğer insanlarla yaptığınız önceki konuşmaları yapmak istiyorsanız, sohbet geçmişi bunu yapmanın çok uygun bir yoludur. Ayrı konuşmaları saklar ve bir şeyi kontrol etmeniz gerektiğinde veya bir kez daha tekrarlamak istediğinizde, onlara geri dönmenizi sağlar.

Kayıt yaptırmanız gereken bazı özellikler de var. Örneğin, kişisel hesabınızı oluşturduğunuzda, en sevdiğiniz kişileri kısa listeye alacaksınız. Tekrar tekrar biriyle konuştuğunuzda ve kullanıcıların bolluğu içinde onu aramanın zorluğundan geçmek istemezseniz, onu en sevdiğiniz listeye yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda ona geri dönebilirsiniz. Dahası, kayıt olduğunuzda global sohbette mekanın online olmadığınızda da bildirim alabilirsiniz. Bu uygundur, çünkü daha hızlı ve doğru yanıt vermenize izin verir.

Her durumda, uygulama kesinlikle sorunsuz. İndirme gerektirmez; bu, bilgisayarınızdaki depolama alanı hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Dahası, sadece test etmek için bir hesap yapmadan kolayca geçebilirsiniz. Global Chat, En büyük avantajlarından biri tamamen ücretsiz olması. Yaratıcılar, kullanıcılarından para talep etme niyetinde olmadıklarını ve uygulamanın sonsuza dek özgür kalacağını açıkça belirtti. Sonuçta, bu kullanımı kolay ve özellikle uygun mesajlaşma çözümü. Global kanallar mekanı tüm toplumun web veya mobil üzerinden rahatça kullanabilmesi için tasarlanmış sohbet odaları arkadaşlık chat mekanı sitesidir.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0