16 Şubat 2021

Geveze Sohbet

ile SohbetAski

Geveze Sohbet, Bedava Geveze Sohbet Odaları takipçileri

Öncelikle buradan hepinize kucak dolusu saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. Neden böyle düşündüğümü soracak olursanız sizlere şöyle cevap vereyim. İçerisinde bulunduğumuz zamana bakacak olursak öyle sıkıntılı günlerden geçmekteyiz ki hepimizin yüreklerini dağlayacak olaylar olmakta dünya çerçevesinde. Biz bu çerçevenin neresindeyiz diye sormadan geçemiyorum kendi kendime.

Böylesine günleri hep birlikte yaşıyorken ve elimiz kolumuz bağlı olarak yerimizde duruyorken bu sıkıntılarımızı az da olsa üzerimizden atacak bir şeyler arıyorken en sağlam dostluklarımıza en güzel sohbetlerimize en güzel chat ortamlarımıza atıyoruz kendimizi. Neden olmasın sohbet chat arkadaşlık ortamında bu dertlerimizi paylaşmaya çekinecek aklımızın bir köşesinde acaba bu dertlerimi söylesem nasıl bir tavır ile karşılaşacağım diye düşünmeden bizlerle sohbet adresine gelerek en güzel şekilde kurduğumuz ortamlarda yeni edindiğiniz arkadaşlıklar yeni edindiğiniz dostluklar ile kendinizi biraz da olsa rahatlatabilirsiniz.

Ben her zaman yaptığımı sizlere söylüyorum bütün bir günün stres ve yorgunluğunu kafama takılan sorularımı candan edindiğim dostluklarımla arkadaşlarımla ailem dediğim insanlarla paylaşmaktan asla kaçınmadım sizlerin de kaçınmayacağını düşünerek bu yazımları sizlerle paylaşmak gereğinde hissettim kendimi.

Beni bu düşüncemden dolayı ne denli görüp ne denli bilinç altınızda canlandırıyorsunuz bilemiyorum ama her ne olursa olsun paylaşmak her daim güzeldir düşüncesi ile yapıyorum her ne yapıyorsam. Bu sanal alem dediğimiz ortamda yalan beyanlar ile kendimizi olmadığımız bir kişilik ile karşımızda olan kişi yada kişilere tanıtırsak asla gerçek bir dost gerçek bir arkadaşlık için kendimize yeni ufuklar çizemeyiz.

Asla sizlere abartıyor olarak görünmek istemem. Sözlerim en içtenliğim ve en doğal hallerim ile yazılmaktadır. Eğer benim bu sözlerim sizlerin yüreklerinde bir yer edinerek bizlerle beraber olmanızı sağlayacak ise o zaman gerçekten yaptığım işin ve emeklerimizin sahiden doğru olarak siz değerli üyelerimize iletildiğini düşünerek gurur duyarım.

Fazla sözü uzatmadan sizlere diyecek olursam kısaca geveze sohbet odaları, chat ortamında sizlerle gerçekten ilgilenecek ve her zaman dinleyecek kişiler ile sohbet etmek onlarla paylaşımlarda bulunmak aklınızda olanları sormak cevaplar almak istiyorsanız herhangi bir üyelik yada ödeme gerektirmeksizin sizleri Chat adresine bekliyoruz.

Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Bizim Mekan, Canlı Sohbet Tr, Mobil Sohbet Odaları 18, Eski bizimMekan Geveze, Eski Mynet Sohbet.

Canlı Sohbet Kanalları, Sohbet kanalı demekle sohbet güzel olmaz arkadaşlar. Sadece sohbet sitesinin adı güzel diye sohbet ortamının da güzel olmasını beklemeyin. Sohbeti güzel yapan bazı etkenler vardır ve bunlar sağlanırsa sohbetin kendide güzel olur. Yaptığınız sohbetten de tat alırsınız. Kendini bilen insanlarla sohbet etmek insana huzur verir. Her kez ile her yer de sohbet edilmez. Günümüzde sohbetler irc sohbet platformunda yani kanallarında yapılıyor. Her Sohbet kanalı, her sohbet odası bir dostluk arkadaşlık, hatta evlilik kurumu gibi işlev görüyor. Her yaştan insan Sohbet Salonlarında tanışıyorlar anlaşıyorlar dostluklar ülkeden ülkeye, ilden ile genişliyor.

Dostluklar, arkadaşlıklar kuruluyor. Biz insan oğlu yalnız yaşayamayız, psikolojimiz bozulur sürekli aynı ortamda kalmak, sürekli yalnız kalmak dan çok rahatsız oluruz. öyle ki bazen iki söz edecek arkadaş ararız. Tabi günümüz şartlarında biz insanların yalnızlığına çözüm de geliştirildi. Harika sohbet siteleri var ama sohbet edeceğimiz yerlere de dikkat etmeliyiz, zira bazen sohbet edelim derken gerçek hayatta olduğu gibi Sohbet odalarında da kötü insanlar olabilir. Sohbet edeceğimiz sohbet sitelerinde de seçici olmalıyız. Seviyeli aile ortamında, aile tadında bir sohbet istiyorsak, sizlere güzel bir site önermek istiyorum bu güne kadar tüm kullanıcılarının severek girip sohbet ettiği ve tam bir aile ortamının yaşandığı bir sohbet sitesi Chat ailesi, olarak bizlerde sizlere Seviyeli sohbet ve güvenli bir ortam sunmak için çalışıyoruz iyi sohbetler.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0