21 Şubat 2021

Ciddi Arkadaşlık

ile SohbetAski

Sohbet Edecek Ciddi Arkadaşlık Arıyorum ?

Sohbet Edecek Ciddi Arkadaş Arıyorum ? Diyorsan, Tam yerindesin. Dünya’nın bir çok yerinden sohbet odalarımıza giriş yapan bayanları ve erkekleri bir çatı altın da buluşturarak tanışmalarını sağlıyoruz. Hem sizlerin hem de bizlerin birbirimizle tanışmamıza olanak sağlayan ile masaüstü bilgisayarlarınızdan tabletleriniz den veya akıllı cep telefonlarınız dan mobil sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz. Sınırsız canlı bedava global ve özel kanallar da arkadaşlarınızla sohbet ederek chat yapabilir muhabbet edebilirsiniz. Evet Sohbet Edecek Ciddi Bayan Arkadaşlık Arıyorum ? veya Sohbet Edecek Ciddi Erkek Arkadaşlık Arıyorum ? google, yandex, yahoo, bing vesaire arama motorlarına yazan arkadaşlarımız sohbet siteler adresler arasında en çok tercih edilen chat yapma yeri mekanı olarak görmeleri bizi daha çok mutlu ediyor. İşimiz sohbet etmek, eğlenmek, sevgiseli yaşamak, bu güzel hayatta yalnız kalmamak ruh eşimizi bulmak, kız arkadaş bulmak, erkek arkadaş bulmak gibi bir çok ihtiyacımıza beklentilerimize cevap veren sohbet odalarımız da bulabilir yeni arkadaşlıklarla dostluklarla tanışabilirsiniz. Hem kendinize hayat arkadaşı bulursunuz hem sohbet edecek bir dost hemde kafanıza uygun bir ilişki beraberlik kurmak için bayan veya erkek arkadaş bulabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olması dileğiyle. Hoş Sohbetler.

Mobil Sohbet Ortamında Neler Olur ?

Mobil Sohbet Ortamında Neler Olur ?, Günümüzde artık en çok merak duyulan ve ziyaret edilen sohbet siteleri içerisinde en çok aranan chat sitesi olma özelliğini taşımayan kısa sürede sohbet arkadaşı arayan arkadaşların beğenisini kazanarak daha çok kullanıcıya sesini duyurmak yönünde hızla mesafe kat eden kullanıcıların da arkadaşlık sitesi içerisinde uymakla sorumlu olduğunuz kurallar ile ilgili birkaç bilgi aktarmak istiyorum.

Öncelikle sitemize geldiğiniz için teşekkür ederiz. Mobil Chat Sohbet Odalarımızı tercih ettiğiniz anda başlayan sistemlerimiz içerisinde herhangi bir kullanıcıya farklı sitelerin adlarını vermeniz yasaktır ve emeğe saygısızlıktır. Profesyonel editörlerimizin hazırladığı devamlı yenilenen Chat sohbet odası olarak ereğimiz süreklilik sürekli olarak ücretsiz muhabbet, sohbeti yapmak isteyen uyumlu Android akıllı cep telefonları vasıtasıyla çhat yapmak bay, bayanlar için kendilerine özel arkadaşlık odaların da gönül rahatlığıyla chat yapabilecekleri arkadaşlık, dostluk, sevgi ortamını siz arkadaşlarımızın hizmetinize sunabilmektir. Yenilenen Sitemiz içerisinde Küfürlü kelime kullanmak net olarak yasaktır, siyasi sohbetlerin yapılması sunucu genelinde rahatsızlıklara sebebiyet verdiği için karşıyız. Chat da amacımız huzur dolu sohbet etmeniz doğrultusunda hizmet verebilmek olmasından dolayı siyaset söyleşilerinin yapılmasına izin verilmemektedir, seçim günleri geldiği zaman yalnızca oylama saati bittiğinde sunucumuzun prensibi olarak o gece siyasi sohbetlerin yapılmasına müsaade edilmektedir. DDOS/BOTNET/PROXY gibi saldırı girişimlerin de bulunulması durumunda gerektiği takdirde yasal yollardan, adli mercilere bildirimde bulunulacaktır. Elimizdeki kayıtlar yetkililere sunularak en ağır ceza-i prosedürlerin tamamlanarak cezaya tabii tutulmanız adına savcılık ve bilişim suçları birimiyle yazışmalar yapıla bilmektir.

Mobil Komutlar: Sistemlerimiz içerisinde olmaktan mutlusunuz ve devamlı olarak sistemimize giriş yapmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise! O halde çabucak (/nickserv register şifre e-posta) Nicik inizi kayıt ederek sitemizin sürekli kullanıcıları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz odaların founderinin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız: (/chanserv info #kanal biçiminde kanal sahibini ( founderi ) görebileceksiniz. Help (yardım) komutlarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenmek için, sunucunuzun #HELP yardım odamıza giriş yapabilirsiniz. Kanal yöneticisinin size voice (+v) vermesiyle beraber AÇIK ve NET bir biçimde sorununuzu dile getirebilir, sorununuz çözümlen dirildikten sonra lüzumsuz bekleme yapmadan Help kanaldan lütfen çıkış yapınız. Sunucu yöneticilerini nasıl görebilirim diyorsanız? Sistemlerimizin kurucularını ve üst mercideki yetkililerini görebilmek için, sizin uygulamanız gereken komut:” /Motd” yazmanız durumunda ”status” dediğimiz yani sohbet penceresinin en üstünde sitemizdeki üst yöneticilerin Nick lerini görebileceksiniz.

Mobil Chat hakkında aramalar: Bay veya bayanlarla mobil sohbet etmek , Islami mobil sohbet nasıl yapılır, Mobil chat odasına katılmak istiyorum, Sohbete mobil bağlan, Mobil mirc programı indir, Android sohbet siteleri, Erkeklerle sohbet kanalları, Wap chat yap, Kızlarla muhabbet et. Arama motorunun arama çubuğuna anahtar kelimelerin her hangi birini yazabilirsiniz.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0