21 Şubat 2021

Çevrimiçi Sohbet Odaları

ile SohbetAski

Çevrimiçi Sohbet Odaları için Başlangıç ​​Kılavuzu

Sanki yeni insanlarla tanışmak ya da tanışmak zaten yapmak için yeterince zor değildi, internet, ilişkilere yeni bir bakış attı. Aslında, uzun süredir çevrimiçi olmanız durumunda, tanışma sohbet odalarının birkaç yıldan beri bulunduğunu bileceksiniz. Ama bunun neyle ilgili olduğunu görmek için birinin içine girmeye hiç uğraşmadınız mı? Bu göründüğü kadar garip değil ve ne yaptığınızı biliyorsanız, özel bir kişiyle tanışabilirsiniz veya en azından süreçte yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Bir Sohbet Odası Nedir ve Değildir

Kısacası, çevrimiçi bir sohbet odası, yabancılarla rastgele sohbetler yapabileceğiniz sanal bir buluşma yeridir. Bir gece kulübüne ya da bara gitmeye daha az masraflı bir şey gibi. Ayrıca, dans pistinde bir aptal gibi görünme riski ya da bar sekmesi ile sertleşme riski yoktur. Katılma niyetiniz yoksa takılacak bir yer değil. ‘Gizleme’ çevrimiçi ortamda yaygın olmakla birlikte, bir sohbet odasının kullanılması amaçlanmıştır ve bunun olması için odadaki herkesin metin mesajları yoluyla birbiriyle iletişim kurması gerekir.

Sohbet Odalarında İlk izlenim

Bar sahnesini dolaştırırken iyi bir ilk izlenim bırakmak isteyeceğiniz gibi, aynısı sohbet odalarında da geçerli. Bunu yapmanın en kolay yolu, iyi bir çevrimiçi sohbet adı kullanmaktır. Bu sizin ‘tanıtıcınız’ veya herkesin size ulaşmak için kullanacağı takma addır. En iyi sohbet isimleri yaratıcı, yaratıcı ve eğlencelidir. Unutmayın, seviyesiz kullanıcı ekran adlarını kullanmaktan kaçınmak için sohbet sitelerini ziyaret ediyorsanız, çünkü adınız gerçekten seviyeli olmadıkça ve gerçekten çok büyük bir erkek olursanız, bu tür saplar Sesin, muhtemelen gerçekten olmadığın biri olmak için çok çalışıyorsun.

Sohbet Odalarında Kısa ve güzel tut

Sohbet odalarındaki konuşmalar, çok belirgin bir farklılığa sahip olan gece kulüplerindekine çok benziyor bir şey duymak ya da bir şeyleri dinlemek için yüksek sesle müzik yok. Olduğu söyleniyor, rastgele sohbet muhtemelen en iyi uzun, kısa, özlü ifadeler, sorular, cevaplar ve garip iletişim dizisi olarak tanımlanır. Buradaki amaç, ileri geri sohbette çok fazla soluklanmamaktır. Ancak, bir sözcük yanıtı ifadesi fiziğini yüksek bir dalış çubuğunda tartışmaya çalışmak kadar işe yaramaz.

Sohbet Odalarında Flört Ol, Biraz Kirli ve Gizemli Ol

Peki, bir barda birisiyle tanıştığında, gerçek kişiliğinin ne kadarını o kişiyle paylaşıyorsun? Muhtemelen bazılarını gösteriyorsunuz ama hepsini değil. Geçmişinizle ve güncel bilgilerinizle ilgili olarak, gizlice bir gizlilik olacak, çünkü yalnızca biriyle konuştuğunuz sırada ne gerektiğini söyleyeceksiniz. Bu aynı zamanda, bu kişinin sizi gerçekte bilmediği için, normalden biraz daha flört ve kirli olmanız için çok fazla yer olduğu anlamına gelir. Sohbet odası sitelerinde çıkarken aynı bekleyebilirsiniz. Oyunun bir parçası ve eğer doğru oynanırsa ilginç sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Sohbet Odalarında BU GİBİ KONUŞMAYIN !!!

Sosyal medya platformlarında herhangi bir zaman geçirdiyseniz, CAPS’ta sohbet etmenin, göndermenin veya bir şey yapmanın neden kötü bir şey olduğunu zaten bileceksiniz. Burada ne elde ettiğimiz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bu sizin için iyi bir ders olacaktır. Herhangi bir mesajı çevrimiçi olarak büyük harflerle yazdığınızda, bağırıyormuşsunuz gibi görünür. Bilgisayarınızda ses tanıma özelliği olan ve sesinizi metne çeviren sizde bağırıyorsanız, bundan kaçınılmaz olarak kaçının. Sohbet odasındaki kişilerin geri kalanı için, TÜM CAPS konuşmanız kaba görünüyor. Şimdi, eğer şeytani planınız iğrenç tarafta bir parça olarak karşınıza çıkacaksa, TÜM CAPS onu yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Sohbet Odalarında Aşırı öldürmek ruh halini öldürebilir

Sık sık karşılaştığınız sohbet odası, odadaki diğer kişileri ‘takip etmenize’ izin veriyorsa, bu basit kuralı aklınızda bulundurun: Aynı anda çok fazla kişiyi takip etmeyin. Gece kulübü örneğini tekrar kullanmak, bir sohbete başlamanız ya da o geceyi gördüğünüz her güzel erkek ya da kız için bir içki satın almanız gibi. Bu seni biraz umutsuz gösteriyor. Belki biraz acıklı bile. Bir sohbet odasında karşı cinsten üç ya da daha fazla üyeden sonra aynı kişiyi gönderir. Bir süre odaklanmak için bir tane seçin ve nereye gittiğini görün. Gerçek bir bağlantı yoksa, sohbet odasında dolaşırken yeni birini takip edin.

Sohbet Odalarında Eğlenmeyi Bahsettik mi?

Muhtemelen rastgele sohbet dünyasına girerken hatırlanması gereken en önemli şey eğlenmek. Çevrimiçi tanıştığınız herkes, sizinle aynı şeyi yapacak, bu yüzden çok fazla ciddiye almayın. Geriye yaslan, rahatla ve bazı insanlarla sohbet et. Rastgele sohbet Çevrimiçi olarak ve sadece biraz eğlence arayan aynı durumda birçok insanı bulduğunuzda şaşırabilirsiniz. Şanslısınız ki, internet bu açıklamayı tüm açıklamaların sohbet odalarıyla keşfetmeniz için size birçok fırsat sunuyor. Sevdiklerinizden, beğenilerinizden ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun, eşleşen bir çevrimiçi topluluk bulabileceksiniz. İnternetin sanal dünyasında “yok” diye bir şey yoktur. Peki, ne bekliyorsun? Şu anda sizinle sohbet etmek için bekleyen birileri var!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0