21 Şubat 2021

Aşk Hayatına Dair 5 ipucu

ile SohbetAski

Aşk Hayatına Dair 5 ipucu
Aşk hayatınızı değiştirebilecek 5 buluşma ve sohbet ipucu

Doğru siteyi seçin

Doğru tanışma siteleri seçmeniz çok önemlidir. Potansiyel bir ortak bulmanıza yardımcı olabilecek birçok çevrimiçi tanışma sitesi olabilir, ancak tanışma sitesinin seçimi kiminle tanışacağınıza karar verecektir. Çevrimiçi buluşma deneyiminden ne istediğinizi düşünmek çok önemlidir ve bu nedenle kendiniz için doğru buluşma yerini seçebilirsiniz. Bir bağlantı mı istiyorsun, erkek arkadaş mı, evlilik mi? Hedefinize bağlı olarak, kendiniz için doğru tanışma yerini seçmeniz gerekecektir. Bunu yapmazsan, çok zaman harcıyorsun.

İlk izlenimler önemlidir

Çıkmak için giderken ilk izlenimler çok önemlidir. Sohbet Odaların da, İlk buluşmalar geleceğiniz ve aradığınızı bulma olasılığı için çok önemlidir. Diğer insanlarla ilgilenip ilgilenmediğinize karar vermek için sadece 12 dakikaya ihtiyacınız var gibi görünüyor. Bu yüzden; Çetleşme Siteleri ve Konuşma Siteleri, Toplantının ilk tarihinden ve ilk dakikadan itibaren bir miktar olmalıdır. Ancak, kendinizi unuttuğunuz ve diğerini gerçekten isteyip istemediğinizi kontrol etmeyi unutmadan diğer kişiyi etkilemeye odaklanmayın.

İletişim dikkat

Hayatınızın aşkı bulmak için, diğer kişiyi tanımanız ve her ikiniz arasında gerçekleşen iletişime dikkat etmenizin mümkün olduğunu bilmek gerekecektir. Birbirinizle nasıl konuştuğunuzu dikkatlice izleyin. Bir erkek bir kadınla konuştuğunda çekici bulur, ses perdesi yüksek tondan düşük tonlara kadar değişir. Aynı şekilde, ikinizin de kullandığı kelime türlerine odaklanmak da önemlidir. Aynı fonksiyon kelimelerini kullanıyorsanız, gelip birlikte kalmanız daha olasıdır.

İzci farklı yerler

Hayatınızın aşkı ile tanışmak istiyorsanız, farklı yerlere gitmeniz ve farklı insanlarla tanışmanız gerekecektir. Sadece bir yere sadık kalırsanız, aynı insanlarla tanışma olasılığı artar. Sadece bara yapışmak yerine, neden dışarı çıkıp farklı yerleri izlemiyorsunuz? Farklı yer türlerine gittiğinizde, çeşitli türden insanlarla tanışma imkanı modu artıracak ve bu yerlerin bazılarında en iyi ortağı bulabilirsiniz. Eğer bunu yapmıyorsanız, birçok potansiyel ortak kaybediyorsunuz. Dışarı çıkın ve hoşunuza giden farklı etkinlik türlerine katılın, çünkü o etkinlikle ilgilenen kişileri de bulacaksınız. Bakkal hattında dururken, bazı insanlar maratonda tanıştı, bazıları park yerinde buluştu. Bazıları ise farklı alanlarda gönüllü olurken ortaklarını bulmuşlardır. Böylece, bir elinizi ekleyebilir ve istediğiniz farklı etkinlik türlerinin keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda en iyi ortağı da öğrenebilirsiniz.

Tekrar deneyin

Hayatınızın sevgisini istiyorsanız ve güzel bir aşk hayatınız varsa, biraz motive olmanız gerekir. Sohbet Odaları ile doğru partneri sadece bir tarihte bulamamanız mümkün olabilir. Kendiniz için doğru olanı bulmak için birkaç kez dışarı çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle, bir veya birkaç randevuda başarılı olamıyorsanız, bulaşıkları atmayın ve tekrar deneyin. Başarısız olursanız tekrar deneyin, tekrar başarısız olursanız, doğru kişiyi bulmakta başarılı oluncaya kadar tekrar deneyin.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0